Tavoitat opettajat parhaiten arkisin ennen klo 15. Akuutit asiat kannattaa hoitaa soittamalla. Sairauspoissaolon voi ilmoittaa tekstiviestillä.


Sirkku Kokki, rehtori (puh. 050 514 7734, sirkku.kokki(a)tanssioppilaitos.com)

Marjo Tuominen, apulaisrehtori (puh. 050 543 8924, marjo.tuominen(a)tanssioppilaitos.com)

Saara-Maria Annala (puh. 040 747 9129)

Viivi Hietanen äitiyslomalla (puh. 040 522 3725, viivi.hietanen(a)tanssioppilaitos.com)

Emmi Hyvönen äitiyslomalla (puh. 050 338 5346)

Teija Huusko (puh. 044 582 0365, teija.huusko(a)tanssioppilaitos.com)

Maija Jussila (puh. 050 368 3159, maija.jussila(a)tanssioppilaitos.com

Miira Kaarenoja (puh. 040 775 3675, miira.kaarenoja(a)tanssioppilaitos.com)

Tuula Laine (puh. 040 591 0384, tuula.laine(a)tanssioppilaitos.com)

Kristiina Lindroth (puh. 040 717 0290, kristiina.lindroth(a)tanssioppilaitos.com)

Ann-Katrin (Anki) Lindström-Halkosaari äitiyslomalla (puh. 040 703 1944, anki.lindstrom-halkosaari(a)tanssioppilaitos.com

Jonna Mero (puh. 040 835 0255, jonna.mero(a)tanssioppilaitos.com)

Olga Mironenko (puh. 040 556 9895)

Amanda Nurmi (puh. 0400 982 452)

Jeremi Vahtera (puh. 050 300 1242)

Sari Hovi (puh. 040 748 2921)

Karoliina Lummikko (puh. 040 823 4694)

Ramona Panula (puh. 040 417 5007)

Iida Paukamainen (puh. 044 970 2990)

Taavi Saarva (puh. 044 019 9729)